Titles you rated
HorimiyaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0- Show Me The Money 10Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.0