Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0- Mr. CowperRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
The FanRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 1.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 3.0