Series
Ratings
211
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Elite Season 6Rated ★ 1.5
EliteRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Elite Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0