Movies
Ratings
324
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
EpicRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5