Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Below Deck MediterraneanRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0