Movies
Ratings
83
District B13Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0