Movies
Ratings
229
Cast AwayRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0