Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0