Movies
Ratings
108
Gantz:ORated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 3.5