Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5