Movies
Ratings
41
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 0.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 1.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0