Movies
Ratings
104
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0