Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0