Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.0
Emilia PerezRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0