Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
S LineRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5