Movies
Ratings
206
Ford v FerrariRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5