Series
Ratings
46- GokusenRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5