Movies
Ratings
24
Project Hail MaryRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.0
Project YRated ★ 0.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0