Movies
Ratings
236
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0