Series
Ratings
49
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 2.5
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 1.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5