Series
Ratings
47
High KickRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 1.0