Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0