Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 4.5- The World God Only Knows IIRated ★ 3.0
- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0