Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
ChaosRated ★ 3.0