Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0