Titles you rated
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5
StyleRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Smile, YouRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5