Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0