Movies
Ratings
146
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0