Movies
Ratings
32
IdentityRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0