Movies
Ratings
352
CocoRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5