Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Re-encounterRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0