Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
SmileRated ★ 4.0
CurveRated ★ 1.5
The VanishedRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.5
UgliesRated ★ 2.5