Movies
Ratings
127
Spider-ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 0.5
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0