Titles you rated
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0