Series
Ratings
125
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0