Movies
Ratings
770
Little FockersRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Æon FluxRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0