Movies
Ratings
37
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0