Movies
Ratings
356
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0- The Emperor's ClubRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5