Series
Ratings
80
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 4.0