Movies
Ratings
200
Begin AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 1.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 0.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5