Movies
Ratings
423
Gone GirlRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Snoopy Presents: A Summer MusicalRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
See How They RunRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Friends: The ReunionRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0