Titles you rated
Coach CarterRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0