Movies
Ratings
585
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
XRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Fat GirlRated ★ 3.0