Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Brave Detectives 3Rated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Brave Detectives 2Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- Aesthetics of FermentationRated ★ 3.5
- Aesthetics of FermentationRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5
Patrick MelroseRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5