Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Midnight Asia: Eat Dance DreamRated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0