Titles you rated
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0