Titles you rated
Hello BrotherRated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0