Movies
Ratings
626
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5