Movies
Ratings
229
VenomRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Mighty AphroditeRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5