Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0